۲۳.۰۶.۲۰۱۷
 
  LOI Premier Division  Ireland
 
2
X
1
Bohemians
-
Sligo Rovers
۲۳:۱۵
Derry City
-
Cork City
۲۳:۱۵
Galway United
-
Bray Wanderers
۲۳:۱۵
Dundalk
-
Finn Harps
۲۳:۳۰
Shamrock Rovers
-
Drogheda United
۲۳:۳۰
  LOI 1st Division  Ireland
 
2
X
1
Athlone Town
-
Longford Town
۲۳:۱۵
UCD
-
Waterford United
۲۳:۱۵
Cabinteely
-
Wexford Youths
۲۳:۱۵
  UEFA European Under-21 Championship - Group B  International
 
2
X
1
Macedonia-U21
-
Portugal-U21
۲۳:۱۵
Serbia-U21
-
Spain-U21
۲۳:۱۵
  LFPB  Bolivia
 
2
X
1
Petrolero de Yacuiba
-
Guabirá
۲۳:۳۰
  2.delid  Iceland
 
2
X
1
KV
-
Sindri
۲۳:۴۵
Völsungur
-
Huginn
۲۳:۴۵
Vidir
-
Tindastóll
۲۳:۴۵
  1.deild  Iceland
 
2
X
1
Fylkir
-
Selfoss
۲۳:۴۵
Leiknir R.
-
Haukar
۲۳:۴۵
  Campeonato Paulista Serie B  Brazil
 
2
X
1
Diadema
-
Guarulhos
۲۲:۳۰
  Brazil - Paranaense U19  Brazil
 
2
X
1
Londrina U19
-
Arapongas U19
۲۲:۳۰
Independente SJ U19
-
Coritiba U19
۲۲:۳۰
  Club Friendlies  International
 
2
X
1
Kamaz
-
FC Zenit-Izhevsk
۱۷:۳۰
FC Volga-Olimpiyets
-
FC Dinamo GTS
۱۷:۳۰
Siroki Brijeg
-
Zeljeznicar
۱۹:۳۰
LASK Linz
-
Floridsdorfer Ac
۱۹:۳۰
SKN St. Polten
-
BW Linz
۱۹:۳۰
FAC Team fur Wien
-
LASK Linz
۱۹:۳۰
Beroe
-
Cherno More
۲۰:۰۰
SC Fortuna Köln
-
TSV Steinbach
۲۰:۳۰
Olympiakos
-
WSG Wattens
۲۰:۳۰
RB Salzburg Am.
-
Red Bull Salzburg
۲۰:۳۰
NK Krško
-
Osijek
۲۰:۳۰
Gettorfer SC
-
Holstein Kiel
۲۰:۳۰
Zlin
-
SK Slovan Bratislava
۲۰:۳۰
Lech Poznan
-
Hapoel Beer Sheva
۲۰:۳۰
Taastrup FC
-
Brøndby
۲۱:۰۰
TSV Hartberg
-
SV Mattersburg
۲۱:۰۰
Etar
-
Dunav Ruse
۲۱:۳۰
Wikings Kortrijk
-
KV Kortrijk
۲۱:۳۰
Stand Wetteren
-
KAA Gent
۲۲:۰۰
FC Rapperswil-Jona
-
USV Eschen/Mauren
۲۲:۰۰
  S-League  Singapore
 
2
X
1
Albirex Niigata FC
-
Home United
۱۷:۰۰
  1st Division  Macau
 
2
X
1
Macau U23
-
Sporting de Macau
۱۷:۳۰
  3. Division - 5  Norway
 
2
X
1
Strindheim
-
Rødde
۲۱:۳۰
Rosenborg 2
-
Orkla
۲۱:۳۰
  Paulista U20  Brazil
 
2
X
1
Guarani U20
-
São José PA U20
۲۲:۳۰
Ituano U20
-
Independente SP U20
۲۲:۳۰
São Carlos U20
-
Mogi Mirim U20
۲۲:۳۰
Grêmio Osasco U20
-
Água Santa U20
۲۲:۳۰
São Paulo U20
-
São Bernardo U20
۲۲:۳۰
Atibaia U20
-
Taubaté U20
۲۲:۳۰
Flamengo U20
-
Paulista U20
۲۲:۳۰
  Meistaradeildin  Faroe Islands
 
2
X
1
EB/Streymur
-
B36 Tórshavn
۲۲:۰۰
ÍF Fuglafjørour
-
KÍ Klaksvík
۲۲:۳۰
Skála
-
NSÍ Runavík
۲۲:۳۰
07 Vestur
-
Víkingur Gøta
۲۲:۳۰
TB Tvøroyri
-
HB Tórshavn
۲۳:۳۰
  Reserve League  Paraguay
 
2
X
1
Cerro Porteno II
-
Sportivo Trinidense II
۱۶:۴۵
Sol de America II
-
Sportivo Luqueno II
۱۷:۰۰
Club General Díaz II
-
Club Olimpia II
۲۳:۰۰
پیش بینی های من
هنوز هیچ شرطی بسته نشده است. برای پیش بینی بروی ضریب مورد نظر خود کلیک کنید.