0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
تخته نرد
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International
Club Friendlies
Portimonense
-
-
FC Porto
inprogress
۰۰:۰۰
Hull City
-
-
Ajax
Not Started
۱۷:۳۰
Brescia
-
-
Ciserano
Not Started
۲۰:۳۰
Werder Bremen
-
-
West Ham United
Not Started
۲۱:۰۰
SV Leobendorf
-
-
SC Mannsdorf
Not Started
۲۱:۳۰
Getafe
-
-
Alcoyano
Not Started
۲۱:۳۰
FC Volendam
-
-
PEC Zwolle
Not Started
۲۱:۳۰
Toulouse
-
-
Osasuna
Not Started
۲۱:۳۰
De Graafschap
-
-
Heracles Almelo
Not Started
۲۱:۳۰
UE Olot
-
-
Gimnàstic Tarragona
Not Started
۲۱:۳۰
Cardiff City
-
-
Livingston
Not Started
۲۲:۳۰
Borussia Dortmund
-
-
Espanyol
Not Started
۲۲:۳۰
Cardiff City
-
-
Portsmouth
Not Started
۲۲:۳۰
Aldershot Town
-
-
AFC Wimbledon
Not Started
۲۳:۰۰
Tranmere Rovers
-
-
Bury
Not Started
۲۳:۰۰
Fleetwood Town
-
-
Preston North End
Not Started
۲۳:۰۰
Alavés
-
-
Numancia
Not Started
۲۳:۰۰
Empoli
-
-
Pontedera
Not Started
۲۳:۱۵
Sutton United
-
-
Norwich City
Not Started
۲۳:۱۵
Milton Keynes Dons
-
-
Leicester City
Not Started
۲۳:۱۵
Bristol City
-
-
FC Twente
Not Started
۲۳:۱۵
Eastleigh
-
-
Sheffield United
Not Started
۲۳:۱۵
FC United of Manchester
-
-
Bolton Wanderers
Not Started
۲۳:۱۵
Kenya
Premier League
Sony Sugar FC
-
-
Bandari FC
Not Started
۱۶:۳۰
Georgia
Premier League - Regular
FC Samtredia
-
-
FC Chikhura Sachkhere
Not Started
۱۸:۳۰
Ukraine
Youth Premiere League
Dynamo Kyiv (YT)
-
-
FC Karpaty (YT)
Not Started
۱۸:۳۰
FC Stal Dniprodzerdzhinsk (YT) Youth
-
-
FC Shakhtar Donetsk (YT)
Not Started
۱۸:۳۰
Vorskla (YT)
-
-
Zirka Kirovograd (YT) Youth
Not Started
۱۸:۳۰
Norway
3. Division - 3
Viking 2
-
-
Bryne 2
Not Started
۱۸:۳۰
Syria
Premier League
Al Jaish
-
-
Al Ittihad Aleppo
Not Started
۱۸:۳۰
Al Horiyah
-
-
Wathbah
Not Started
۱۸:۳۰
Hutteen SC
-
-
Teshrin
Not Started
۱۸:۳۰
Uzbekistan
Cup
Kokand 1912
-
-
Nasaf Qarshi
Not Started
۱۷:۳۰
Lokomotiv Tashkent
-
-
Buxoro FK
Not Started
۱۹:۰۰
Paraguay
Reserve League
Sportivo Luqueno II
-
-
Club Libertad II
Not Started
۱۶:۳۰
Australia
Brisbane Premier League - Women
Capalaba W
-
-
Pine Hills W
Not Started
۱۵:۰۰
The Gap W
-
-
Virginia United W
Not Started
۱۵:۰۰
Russia
Premier League U21
Ural U21
-
-
FC Ufa (MP)
Not Started
۱۳:۳۰
CSKA Moskva (MP)
-
-
SKA Khabarovsk U21
Not Started
۱۳:۳۰
Rubin Kazan' U21
-
-
Arsenal Tula (MP)
Not Started
۱۹:۳۰
Akhmat Grozny U21
-
-
Dinamo Moskva U21
Not Started
۱۹:۳۰
Russia
Division 2 - South
Kuban-2
-
-
SKA Rostov-na-Donu
Not Started
۱۹:۰۰
Druzhba Maykop
-
-
Torpedo Armavir
Not Started
۱۹:۳۰
Alania
-
-
Biolog-Novokubansk
Not Started
۱۹:۳۰
Spartak Nalchik
-
-
FC Dinamo GTS
Not Started
۲۰:۰۰
Chernomorets N
-
-
Legion Dynamo
Not Started
۲۰:۳۰
Lithuania
A Lyga
FC Stumbras
-
-
FK Lietava Jonava
Not Started
۱۹:۳۰
Romania
Argentino A - Reválida 5
Concordia Chiajna
-
-
CSMS Iasi
Not Started
۲۲:۳۰
International
Arab Club Championship
Al Ahly Cairo
-
-
NA Hussein Dey
Not Started
۲۳:۳۰
Poland
1.division
Stal Mielec
-
-
Ruch Chorzow
Not Started
۲۳:۱۵
Slovenia
Prva Liga
NK Krško
-
-
NK Triglav Kranj
Not Started
۲۲:۳۰
Serbia
Jelen Super lige
FK Radnicki Nis
-
-
Mladost L.
Not Started
۲۲:۳۰
Croatia
1. HNL
NK Lokomotiva Zagreb
-
-
NK Rudes
Not Started
۲۲:۳۰
Bulgaria
First League
Cherno More
-
-
Dunav Ruse
Not Started
۱۹:۴۵
Septemvri Sofia
-
-
Slavia Sofia
Not Started
۲۲:۳۰
Sweden
Div 4 - Värmland
Forshaga IF
-
-
Hertzoga BK
Not Started
۲۱:۳۰
Faroe Islands
Meistaradeildin
B36 Tórshavn
-
-
07 Vestur
Not Started
۲۱:۳۰
Austria
Regionalleague Mitte
SK Vorwarts Steyr
-
-
Wolfsberger AC II
Not Started
۲۱:۲۵
SV Allerheiligen
-
-
FC Gleisdorf 09
Not Started
۲۱:۳۰
SC Weiz
-
-
Vöcklamarkt
Not Started
۲۱:۳۰
ATSV Stadl-Paura
-
-
SC Kalsdorf
Not Started
۲۱:۳۰
Sturm Graz Amateure
-
-
Deutschlandsberger SC
Not Started
۲۱:۳۰
Austria
Erste Liga
TSV Hartberg
-
-
FAC Team fur Wien
Not Started
۲۱:۰۰
FC Liefering
-
-
WSG Wattens
Not Started
۲۱:۰۰
SC Wiener Neustadt
-
-
BW Linz
Not Started
۲۱:۰۰
FC Wacker Innsbruck
-
-
KSV 1919
Not Started
۲۱:۰۰
FC Lustenau
-
-
SV Ried
Cancelled
۲۳:۰۰
Austria Lustenau
-
-
SV Ried
Not Started
۲۳:۰۰
Czech Republic
II Liga
Vitkovice
-
-
Usti nad Labem
Not Started
۲۰:۳۰
Russia
Division 2 - Centre
FC Ararat Moscow
-
-
Kaluga
Not Started
۲۰:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Sillamae Kalev
-
-
FC Infonet
Not Started
۲۰:۳۰
FC Viljandi
-
-
Levadia Tallinn
Not Started
۲۱:۰۰
Peru
Reserve League
Alianza Lima II
-
-
Juan Aurich II
Not Started
۰۳:۰۰
France
Ligue 2
Bastia
-
-
Clermont
Not Started
۰۲:۳۰
Paris FC
-
-
Clermont
Not Started
۲۲:۳۰
International
International Friendly Women
Brazil
-
-
Japan
Not Started
۰۳:۴۵
USA
-
-
Australia W
Not Started
۰۶:۳۰
Peru
Primera División Apertura
Universidad San Martín
-
-
Sport Huancayo
inprogress
۰۱:۰۰
Iceland
4. Deild
Mídas
-
-
Álftanes
inprogress
۰۰:۳۰
Argentina
Nacional B
Ferro Carril Oeste
-
-
Almagro
Not Started
۰۳:۳۰
Villa Dálmine
-
-
Flandria
Not Started
۲۲:۳۰
Indonesia
Liga 2
Kalteng Putra
-
-
PS Mojokerto Putra
Not Started
۱۲:۳۰
Persbul Buol
-
-
Persigubin Pegunungan Bintang
Not Started
۱۲:۳۰
Persiwa Wamena
-
-
PSBS Biak Numfor
Not Started
۱۶:۳۰
Indonesia
Liga 1
Persela
-
-
Barito Putera
Not Started
۱۲:۳۰
Mitra Kukar
-
-
Persiba Balikpapan
Not Started
۱۶:۰۰
Chile
Tercera Division
General Velásquez
-
-
Real San Joaquín
Not Started
۰۴:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
Atlético Paranaense
-
-
Grêmio
Not Started
۰۵:۱۵
Colombia
Copa Águila
Atlético Junior
-
-
Once Caldas
Not Started
۰۵:۰۰
Alianza Petrolera
-
-
Millonarios
Not Started
۰۵:۰۰
Brazil
CBF Brasileiro U20
Corinthians Paulista U20
-
-
Flamengo U20
Not Started
۰۴:۳۰
Iceland
2.delid
Völsungur
-
-
Höttur
Not Started
۲۳:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید